НОВИНИ

04.02.2008 | Штати "наворожили" Україні успіх у Бухаресті
Джерело - Українська правда, УНІАН

Посол США в Україні Вільям Тейлор прогнозує, що Бухарестський самміт НАТО у квітні цього року буде успішним для України.


Про це посол сказав у ході другої міжнародної конференції "Нова Україна в новій Європі", повідомляє УНІАН.


"Я прогнозую, що Бухарестський самміт буде дуже успішним і для Альянсу, і для України", - сказав Тейлор.


За словами посла, те, що "Україна і Альянс будуть зустрічатися - це серйозно". "Мій уряд дуже серйозно ставиться, щоб була така зустріч", - зазначив він.


За словами Тейлора, політика НАТО буде політикою відкритих дверей для європейської нації, яка зацікавлена і спроможна приєднатися до НАТО.


Тейлор також сказав, що США дуже раді бачити лист влади України до керівництва НАТО щодо приєднання до плану дій щодо членства в Альянсі.


При цьому він зауважив, що ПДЧ не означає членства в НАТО. "Йдеться про процес. Можливо, це дуже тривалий процес, який може бути навіть невизначеним у часі і не обов'язково призведе до членства", - вважає посол.


Тейлор також зазначив, що НАТО не є Варшавським договором, і "якщо ви хочете приєднатися до НАТО, треба бажати бути в НАТО, а у Варшавському договорі це було примусово".


У свою чергу, посол Польщі в Україні Яцек Ключковський запевнив, що Польща буде і надалі підтримувати намагання України на шляху європейської і євроатлантичної інтеграції.


"Ми будемо раді бачити Україну у нашій сім'ї", - сказав він. Водночас, посол зауважив, що це справа українського політикуму і українського народу.


Як сказав посол Румунії в Україні Траян Лауренціу-Христя, Румунія хотіла б бачити позитивне рішення стосовно України на Бухарестському самміті НАТО.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект