НОВИНИ

01.02.2008 | Джерело в уряді США підтвердило загибель лідера афганської Аль-Каїди
Джерело - РБК, Korespondent.net

Джерело в уряді США підтвердило загибель лідера афганського угруповання Аль- Каїда Абу Лаїта аль-Лібі, передає Assocіated Press.

Джерело в уряді США підтвердило загибель лідера афганської Аль-Каїди
abcnews.go.com
Джерело в уряді США підтвердило
загибель Абу Лаїта аль-Лібі

За словами американського чиновника, що захотів бути невідомим, ракетний удар, у результаті якого був убитий терорист, був нанесений американським безпілотним винищувачем Predator. Ракета вразила об'єкт у гірській місцевості в пакистанській провінції Північний Вазірістан на кордоні з Афганістаном, передає Assocіated Press.

Раніше повідомлялось, що на одному з ісламістських інтернет-сайтів з'явилося повідомлення про "мученицьку смерть" аль-Лібі. За інформацією представника спецслужб Пакистану, що також попросив не розкривати його ім'я, у результаті авіаудару загинули 12 людей, серед яких крім місцевих талібів є іноземці-найманці.

Абу Лаїта аль-Лібі відомий як глава підрозділу Аль-Каїди в Афганістані й координатор тренувальних таборів для бойовиків і терористів на границі Афганістану й Пакистану. Вважається, що саме він рік тому організував невдалий замах на віце-президента США Діка Чейні під час його візиту на американську військову базу в Баграмі.

Крім того, записи відеообігів аль-Лібі від імені Аль-Каїди періодично з’являється в  інтернет. Останній його ролик з'явився в мережі біля тижня тому.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект