НОВИНИ

01.07.2004 | Саддам не визнав себе винним
Джерело - Українська служба ВВС

Як передають кореспонденти, Саддам Хусейн не покаявся і відмовився підписати акти звинувачень. Саддам Хусейн заявив, що вторгнення до Кувейту 1990 року було виправданим.


Журналісти кажуть, що Саддам виглядав пригніченим, але нескореним. Він заявив, що справжнім злочинцем є президент США Джордж Буш.


На судових слуханнях, що відбулися поблизу Багдада і транслюватимуться телебаченням, Саддаму зачитали 7 офіційних звинувачень, серед них - у воєнних злочинах і геноциді.


Попри те, що керівники колишнього іракського режиму і надалі фізично перебувають під охороною американців, вони вже не є військовополоненими, а затриманими, які перебувають під юрисдискцією іракського правосуддя.


Новий іракський уряд і його союзники сподівалися на те, що слухання в суді надішлють поважний сигнал пересічним іракцям про те, що колишній уряд нарешті притягнуто до відповідальності.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект