НОВИНИ

28.09.2007 | Екс-міністра Окруашвілі заарештовано
Джерело - Українська служба ВВС

Колишнього міністра оборони Грузії заарештовано за звинуваченнями в корупції через два дні після його гучних звинувачень на адресу президента.

 

 

Іраклій Окруашвілі раніше був союзником президента Саакашвілі

Грузинський прокурор сказав, що суперечливого колишнього міністра оборони Окруашвілі було заарештовано за звинуваченнями в корупції, відмиванні грошей та зловживанні владою. Його затримали у штаб-квартирі його нової опозиційної партії всього через два дні після того, як він її створив.

Іраклій Окруашвілі певний час був близьким союзником Саакашвілі, але минулого року залишив уряд. У вівторок він звинуватив президента в корупції і в тому, що той замовив йому вбивство кількох помітних публічних особистостей, включно із бізнесменом, який заснував один з найбільших телеканалів.

Саакашвілі не реагував на це особисто, але його підлеглі називають звинувачення абсурдними. Арешту Окруашвілі передували арешти кількох інших посадовців, які вважалися його прихильниками. Речниця Окруашвілі назвала арешт політичною помстою.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3297. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект