НОВИНИ

24.09.2007 | Сенат США просить зберегти успіхи "помаранчевої революції"
За матеріалами - Української правди

Сенат США на засіданні в п'ятницю одноголосно прийняв резолюцію, у якій висловлюється підтримка завоюванням "помаранчевої революції" в Україні й підкреслюються зобов'язання США продовжувати сприяння українському демократичному процесові.

"Сенат США закликає народ України зберігати демократичні успіхи "помаранчевої революції" 2004 року і висловлює надію, що лідери України проведуть вибори 30 вересня 2007 року у відповідності зі стандартами ОБСЄ, учасниками якої є як США, так і Україна", - йдеться у тексті документа.  

При цьому сенатори закликали українських лідерів "перебороти колишні розбіжності і працювати спільно для зміцнення економічної й політичної стабільності в країні".

"Сенат бере на себе обіцянку про продовження сприяння з боку США просуванню і подальшому розвиткові вільної й представницької демократичної влади на Україні, заснованої на верховенстві закону і принципах прав людини", - йдеться в документі.

У резолюції підкреслюється також, що "народ України успішно створив зростаючу вільну пресу, все більш незалежну судову систему, а також поважає права людини і верховенство закону, що зміцнюють волю, стабільність і процвітання".

Співавторами прийнятої сенатом резолюції є голова сенатського комітету з закордонних справ сенатор-демократ і кандидат у президенти США Джозеф Байден, а також заступник голови цього комітету сенатор-республіканець Річард Лугар.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект