НОВИНИ

12.10.2004 | ООН скорочує миротворчий контингент на Кипрі
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Рада безпеки ухвалила рішення про скорочення миротворчого контингенту ООН на Кипрі. Водночас Організація має намір і надалі докладати зусиль для досягнення повного миру на острові. .


У понеділок Рада безпеки ООН підтримала пропозицію генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Кофі Аннана й ухвалила рішення про скорочення чисельності миротворців ООН на Кипрі.


 Кофі Аннан ще у вересні заявив про доцільність скорочення оонівського військового контингенту, мотивуючи це значним покращенням ситуації на острові, передусім зменшенням напруженості у відносинах між турецькою та грецькою громадами Кипру.


 В рішенні Ради безпеки йдеться про зменшення кількості “блакитних шоломів” з 1230 осіб до 860. Разом з тим, Рада безпеки ООН наголосила, що світова спільнота повинна продовжувати зусилля на об’єднання Кипру, досягнення повного миру на острові й припинення там будь-якої конфронтації.
 
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект