НОВИНИ

20.09.2007 | Німеччина відкриває ринок праці для іноземців
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Уряд Німеччини ухвалив рішення про відкриття ринку праці для іноземців. Фахівців, охочих працювати в Німеччині, тепер оцінюватимуть не тільки за дипломом, але й за кількістю набраних балів.

З першого листопада кандидатів на роботу в Німеччині оцінюватимуть за декількома критеріями – віку, знанню мови й професійним знанням. За спеціальною шкалою за кожен критерій нараховуватимуться бали, причому кожен член сім'ї отримає свою оцінку. Остаточне рішення про видачу дозволу на роботу й проживання в країні залежатиме від суми балів, а не від наявності контракту на роботу.

Це рішення уряду викликане нестачею в країні кваліфікованих фахівців, у першу чергу інженерів. Тому агентства із зайнятості більше не робитимуть диференційований підхід до німецьких та іноземних претендентів на роботу.

Представник німецької Торговельно-промислової палати Ахим Деркс говорить: «Це добре, що зроблені маленькі кроки з відкриття ринку праці. Ми хотіли б, правда, бачити рішучіші кроки в цьому напрямі». Вже на початку листопада за новими правилами на роботу найматимуть інженерів-верстатобудівельників й інженерів-електриків зі східноєвропейських країн Євросоюзу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект