НОВИНИ

14.09.2007 | Вдосконалення роботи багатонаціональних штабів під час ліквідації наслідків стихійного лиха
Джерело - НЦПЄАІ України

З 10 по 14 вересня п.р. в навчальному центрі Угорської Армії "Ходмезовархелі" проходило командно-штабне навчання "Світла лавина-2007" українсько-угорсько-румунсько-словацького інженерного батальйону "Тиса". Збройні Сили України на цьому багатонаціональному навчанні представляла група військовослужбовців на чолі з начальником інженерної служби 128-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу підполковником Василем Матвійківим. Головна мета заходу полягала у вдосконаленні роботи багатонаціонального штабу інженерного батальйону "Тиса", розробленні плану та управлінні підрозділами під час ліквідації наслідків стихійного лиха.


Одночасно з проведенням "Світлої лавини-2007", у місті Н’їредьхаза відбулося засідання Робочої групи, а у столиці Угорщини Будапешті - засідання Координаційної групи з питань функціонування багатонаціонального інженерного батальйону "Тиса", на якому українську військову делегацію очолював начальник Центрального управління інженерних військ Командування сил підтримки ЗС України полковник Богдан Бондар.


Створення цього багатонаціонального підрозділу було ініційовано українською стороною ще у грудні 1998 року з метою оперативного реагування військових сусідніх держав на загрози повеней, а також кваліфікованої, високопрофесійної боротьби із наслідками стихійних лих, що постійно загрожують країнам Карпатського           регіону. А вже 15 листопада 2002 року в Будапешті відбулася урочиста церемонія підписання начальниками      генеральних штабів Угорської армії, Румунської армії, Збройних Сил Словацької Республіки та Збройних Сил України Технічної угоди.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9176. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект