НОВИНИ

11.09.2007 | НАТО просить про продовження оренди "Русланів"
Джерело - Сайт НЦПЄАІ України

Агентство матеріально-технічного постачання при НАТО - NAMSA (NATO Maintenance & Supply Agency) звернулося до Ruslan SALIS GMBH, що представляє інтереси провідних світових операторів важкого транспортного Ан-124-100 "Руслан" АНТК ім.Антонова (Україна) і групи компаній "Волга-Дніпро (Росія) " в програмі використання транспортника в інтересах НАТО і ЄС, із проханням підготувати пропозиції для продовження співпраці.

Як повідомило поінформоване джерело  військових колах, НАТО підтвердив зацікавленість у продовженні укладеного в
2004 році контракту на оренду українських і російських "Русланів" і просить підготувати пропозиції з його пролонгації, передає Газета.ru з посиланням на Інтерфакс.

У грудні 2004 року NAMSA і Ruslan SALIS GMBH уклали трирічний контракт із правом пролонгації на оренду українських і російських "Русланів" для перевезення вантажів в інтересах НАТО і ЄС. Контракт набрав чинності в березні 2005 року.Важкий транспортний Ан-124-100 "Руслан" вантажопідйомністю 130 тонн більше 10 років експлуатується на світовому ринку надважких і негабаритних вантажів, а також у міжнародних миротворчих місіях.Наразі українська й російська сторони відпрацьовують питання відновлення серійного виробництва модернізованої версії Ан-124-100 вантажопідйомністю 150 тонн.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект