НОВИНИ

07.09.2007 | Буш переплутав Австралію з Австрією
За матеріалами - УНІАН, Лента.ру

Президент США Джордж Буш переплутав Австралію з Австрією, а АТЕС з ОПЕК, пише у п`ятницю австралійська газета The Herald Sun.

Прикрі обмовки президент США, якість перебуває з візитом в Австралії, допустив у четвер під час виступу перед учасниками саміту Організації азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) у приміщенні Сіднейської опери.

Спочатку, пише The Herald Sun, Буш назвав австралійського прем`єр-міністра Джона Говарда "австрійським". А потім висловив Говарду подяку за "прекрасну організацію саміту ОПЕК". ОПЕК - Організація країн-експортерів нафти, а в Сіднеї проходив саміт АТЕС - Організації азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва. Абревіатури цих організацій при написанні латиницею відрізняються на одну букву - OPEC і APEC.

Обмовка Буша викликала бурхливий сміх у присутніх в залі, і президент США поспішив пояснити, що на "саміт ОПЕК він запрошений наступного року".

Від пояснень, чому він вирішив назвати главу уряду Австралії австрійським прем`єр-міністром, президент США утримався. При цьому, пише The Herald Sun, промова Буша дозволяє припустити, що "австрійський прем`єр" не був випадковою обмовкою. Під час свого виступу президент США також згадав "австрійські війська в Іраку", маючи на увазі участь Австралії у цій військовій кампанії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект