НОВИНИ

31.08.2007 | Як потрапити до ”шенгенської” Польщі?
Джерело - УНІАН

11-12 вересня у Києві відбудуться українсько-польські консульські консультації щодо модифікації двосторонніх угод у зв’язку з приєднанням Польщі з 1 січня 2008 року до Шенгенської угоди.


Про це йдеться у заяві прес-службі Міністерства закордонних справ України, переданій УНІАН.


У зв’язку з поширеною в ЗМІ інформацією з посиланням на віце-директора консульського департаменту Міністерства закордонних справ Республіки Польща Я.ЮНОША-КІСІЛЕВСЬКОГО про намір Польщі запровадити нові вимоги щодо видачі віз громадянам України прес-служба МЗС України зазначає, що діючі візові умови між Україною та Польщею визначаються чинними двосторонніми договірно-правовими актами, на базі яких здійснюється оформлення віз громадянам України для поїздок у Республіку Польща.


МЗС України наголошує, що з метою лібералізації візового режиму 18 червня 2007 року підписано відповідну угоду між Україною та Європейським Союзом, умови якої, після набуття чинності, будуть поширюватися і на Республіку Польща як члена Європейського Союзу.


З метою удосконалення умов в’їзду громадян України в Республіку Польща 11-12 вересня 2007 року в м.Київ відбудуться українсько-польські консульські консультації, у ході яких обговорюватимуться питання модифікації двосторонніх угод у зв’язку з приєднанням Польщі з 1 січня 2008 року до Шенгенської угоди. У ході переговорів МЗС України зробить все необхідне, щоб зміни у візовому режимі Польщі не завадили громадян України відвідати Польщу найближчим часом.


МЗС України впевнене, що будь-які зміни до умов видачі віз для громадян України здійснюватимуться з урахуванням взаємних інтересів і духу стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект