НОВИНИ

05.10.2004 | Україна і Болгарія спростять візовий режим
Джерело - "Новини-Україна"

Найближчим часом буде спрощено візовий режим між Україною та Болгарією. Відповідна домовленість була досягнута в перебігу переговорів на рівні заступників міністрів закордонних справ України і Болгарії, що відбулися в Софії 2 жовтня. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України. 


Спрощений візовий режим припускає оформлення багаторазових віз терміном на п’ять років для громадян України при поїздці в Болгарію і болгарських громадян, що їдуть в Україну.


Крім того, будуть скасовані запрошення для одержання візи, зменшені тарифи за надання туристичних і ділових віз. Для власників дипломатичних і службових паспортів сторін буде діяти безвізовий режим взаємних поїздок.


Сторони також обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва в політичній сфері, у питаннях регіональної безпеки, а також співробітництво в рамках міжнародних організацій. «Болгарська сторона зацікавлена в розширенні консульської присутності на території України, зокрема можливості встановлення найближчим часом роботи консульської установи Болгарії в місті Ізмаїлі, Одеській області України», - повідомили в українському МЗСі.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект