НОВИНИ

07.06.2007 | Німеччина провалила головування у Великій вісімці?
Джерело - ІТАР-ТАРС

Німецьке головування  “великій вісімці” близько до провалу. Таку точку зору  висловило джерело в одній з делегацій, що прибули в середу до Хайлігендамма для участі в самміті лідерів провідних індустріальних країн світу.

"На даний момент в перший день самміту головні значущі документи німецького головування по світовій економіці, по клімату, під якими завтра повинні стояти підписи лідерів країн "вісімки", не узгоджені, - підкреслило джерело. - Документу по світовій економіці в остаточному вигляді не існує. В принципі за стандартами "великої вісімки" це практично означає провал німецького головування".

За словами джерела ІТАР-ТАРС, причина ситуації, що склалася, полягає в тому, що німецька сторона "спочатку узяла на озброєння дуже складні і дорогі зобов`язання у області захисту клімату і забезпечення енергоефективності". У результаті "багато країн "вісімки" не змогли підтримати" ці цілі.

Для виправлення стану і "для підгонки документів, що зазвичай не робиться", в середу представники країн "вісімки" збиралися для узгодження позицій з основних питань порядку денного самміту.

Джерело агентства не виключає, що у результаті, можливо, "вдасться вийти на якісь загальні фрази". "Але Німеччині на даний момент, за станом на перший день самміту, не вдалося просунути жодну з важливих намічених цілей".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект