НОВИНИ

04.06.2007 | Путін погрожує знайти у Європі нові цілі для російських ракет
За матеріалами - УНІАН

Президент Російської Федерації Володимир ПУТІН заявив, що для російських ракет з`являться нові цілі в Європі, якщо частина стратегічного ядерного потенціалу США виявиться на європейському континенті і загрожуватиме Росії.

Як передає РІА «Новости», про це Президент РФ заявив в інтерв`ю журналістам друкованих ЗМІ з країн-членів "Групи восьми".

"Очевидно, що якщо частина стратегічного ядерного потенціалу Сполучених Штатів виявиться в Європі і, на думку наших військових фахівців, нам загрожуватиме, то ми змушені робити кроки у відповідь. Які це кроки? Звичайно, у нас повинні з`явитися нові цілі в Європі", - сказав В.ПУТІН.

"А які це будуть засоби для поразки тих об`єктів, які становлять, на думку наших військових, потенційну загрозу для Російської Федерації, це вже справа техніки: чи балістичні чи крилаті ракети, або це можуть бути абсолютно нові системи - повторюю, це вже справа техніки", - додав В.ПУТІН.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект