НОВИНИ

01.06.2007 | ЄС закликає Україну дотримати домовленості
Джерело - Українська служба ВВС

Європейський парламент закликає учасників політичного процесу в України дотримуватися досягнутого компромісу щодо врегулювання політичної ситуації.
 

П
ЄС
ро це заявив на прес-конференції голова Спеціальної делегації Європейського парламенту Адріан Северін:

“Ми закликаємо всіх учасників українського політичного процесу всіляко дотримуватися досягнутого компромісу та мораторію на якісь односторонні дії”.

 Ми закликаємо всіх учасників українського політичного процесу всіляко дотримуватися досягнутого компромісу та мораторію на якісь односторонні дії.
 
Адріан Северин

Він зазначив, що європейські депутати прибули в Україну для того, щоб оцінити суть підписаної спільної заяви Президента Віктора Ющенка, прем’єр-міністра Віктора Януковича та голови Верховної Ради Олександра Мороза, наскільки вона є сталою і користується народною підтримкою.

Адріан Северін зазначив, що ЄС вітає таку угоду, оскільки вона є результатом політичних домовленостей, а не наслідком прояву насильства чи зіткнень на вулиці.

За його словами, ця заява дає гарантії, що парламентські вибори відбудуться і будуть демократичними та прозорими.

Окрім того, документ дає можливість прийняти мінімальний пакет законів і норм, які важливі для життя людей:

“Ми вітаємо цю угоду, оскільки вона вказує на необхідність завершення конституційної реформи, створення відповідної системи стримувань і противаг, щоб все відбувалося в Україні в конституційному руслі”.

 Ми вітаємо цю угоду, оскільки вона вказує на необхідність завершення конституційної реформи, створення відповідної системи стримувань і противаг, щоб все відбувалося в Україні в конституційному руслі.
 
Адріан Северін

Адріан Северін висловив готовність Європарламенту надати всіляку допомогу Україні, якщо в цьому буде необхідність.

Він зазначив, що недотримання досягнутих домовленостей призведе до дуже серйозних наслідків, відіб’ється на загальних настроях суспільства, на відносинах України з ЄС і передовою міжнародною спільнотою .

Під час місії з вивчення ситуації в Україні 29-31 травня делегація Європарламенту зустрілася з Президентом України Віктором Ющенком, прем’єр-міністром України Віктором Януковичем, головою Верховної Ради України Олександром Морозом, лідерами усіх парламентських фракцій, суддями Конституційного Суду України, головою Центральної виборчої комісії України Ярославом Давидовичем, секретарем Ради національної безпеки та оброни України Іваном Плющем та представникам громадянського суспільства України.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект