НОВИНИ

22.09.2004 | Європарламент направить спостерігачів до України
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європарламент відправить до України групу спостерігачів за президентськими виборами. Про це заявив Марек Сівец, якого у вівторок було офіційно призначено головою Комітету Європарламенту у зв”язках з Україною. 


Спостерігати за виборами в Україні приїде принаймні п”ять європарламентаріїв. Так вирішили члени Комітету Європарламенту у зв”язках з Україною на своєму першому засіданні. За словами Сівеца, нині комітет працює над тим, аби збільшити кількість своїх спостерігачів за українськими виборами. Сівец запевнив, що члени делегації прагнуть налагодити контакти з усіма політичними партіями в Україні.


Голова комітету Європарламенту у зв”язках з Україною сказав, що вибори стануть своєрідним тестом для країни: ”Це як екзамен. Чи змінюється студент, коли складає екзамен? Ні. Але екзамен показує те, що реально знає студент. Так і Україна – вона не зміниться через вибори, але ці вибори можуть стати каталізатором змін. Ідеться насамперед про спосіб проведення виборів, а не про їхній результат”,- сказав Сівец. За його словами, відповідальність за перебіг виборів несуть українські власті.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект