НОВИНИ

22.09.2006 | Баррозу побачив бажання Януковича під час ланчу
Джерело - ProEUROPA

Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу побачив в українському прем’єрі Вікторі Януковичу бажання підтримувати демократичні цінності.
 
Як повідомили у прес-службі уряду, про це Ж.Баррозу заявив сьогодні у Брюсселі після робочого ланчу з українським прем’єром.
 
«ЄС не надає переваги жодній політичній силі чи політику, але підтримує демократичні цінності: відкритість та прозорість. І ці цінності я побачив під час спілкування з В.Януковичем», - цитує Ж.Баррозу прес-служба українського уряду.
 
За даними прес-служби, Президент Єврокомісії також заявив, що в Євросоюзі не зацікавлені, щоб Україна була місцем напруги, а також ЄС підтримує «відновлення добросусідських і партнерських відносин» України з Росією.
 
У свою чергу, В.Янукович зазначив, що Україна та ЄС мають пройти складний шлях для втілення в життя стратегічної мети України – вступу до ЄС.
 
За даними прес-служби уряду, В.Янукович також повідомив про те, що під час робочого ланчу сторони домовилися про намір у 2007 році відпрацювати положення посиленої угоди між Україною та ЄС, яка має замінити чинну угоду про співробітництво та партнерство, чинність якої завершується наприкінці 2007 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект