НОВИНИ

10.05.2023 | Німецький оборонний концерн хоче виробляти в Україні системи ППО та танки
За матеріалами - Handelsblatt

За словами гендиректора концерну Арміна Паппергера, плани щодо виробництва озброєнь безпосередньо в Україні набувають реальних обрисів. Він має намір підписати контракти про співпрацю та створення спільних підприємств з українськими компаніями вже найближчими тижнями, заявив Паппергер у вівторок у Дюссельдорфі під час онлайн зустрічі акціонерів.


Йдеться про спільні підприємства з виробництва автомобільних систем, ППО та боєприпасів. «Таким чином ми даємо Україні можливість захищатися в середньостроковій і довгостроковій перспективі», - цитує видання керівника концерну.

Інвестиції в нові заводи надходитимуть від української держави.

Як конкретний приклад Паппергер навів оголошений уже пару місяців тому план виробництва в Україні основних бойових танків типу Panther. Згідно з планами Rheinmetall, це може бути до 400 одиниць на рік. Попередні переговори з Києвом щодо проєкту танка керівник оцінив як перспективні. Він переконаний, що в найближчі десять років попит з боку України буде дуже високим.


Rheinmetall перебуває на шляху сильного збільшення продуктивності, що також пов’язано зі збільшенням світового попиту на озброєння на тлі війни в Україні. Паппергер очікує, що 2023 рік «стане найкращим роком в історії компанії з точки зору приймання замовлень».

Група має дуже великі потужності для танкових боєприпасів і артилерії, сказав гендиректор. Наразі виробляється 150 тисяч танкових боєприпасів, для артилерії - 600 тис. снарядів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект