НОВИНИ

12.06.2022 | РФ посилить наступи на Слов'янськ і Сіверськ - ISW
Джерело - ISW

Дії російських окупантів свідчать про те, що вони продовжать та посилять наступ на міста Слов'янськ та Сіверськ Донецької області. Про це йдеться у новому щоденному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). Йдеться про будівництво нового мосту вздовж наземних ліній зв'язку окупантів до Ізюму Харківської області.

Заява Головного управління розвідки про планування Росією війни на наступні 120 днів до жовтня 2022 року, на думку ISW, ймовірно, свідчить про те, що Кремль, як мінімум, визнав неможливість швидко досягти своїх цілей в Україні та продовжує коригувати свої військові цілі, намагаючись усунути початкові недоліки вторгнення.

Американські експерти пишуть, що українцям потрібна послідовна підтримка західних союзників, особливо щодо артилерійських систем, оскільки російська чисельність та ресурси посилюють тиск на Збройні сили України.

У доповіді ISW наголошується, що російські війська продовжували вести наземні наступи в районі Сєвєродонецька, але ЗСУ зберігають контроль над промисловим районом міста станом на 11 червня.





Окупанти, ймовірно, відновили зусилля з перерізання траси Т1303 Гірське-Лисичанськ та розпочали невдалий штурм населених пунктів уздовж траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ.

Вони також продовжили штурм населених пунктів на південний захід та південний схід від Ізюму, намагаючись відновити наступи на Слов'янськ.

Бійці ЗСУ зняли на відео бій у Сєвєродонецьку

ISW повідомляє, що українські сили відновили контрнаступ на північному заході від Херсона (у Киселівці) 11 червня – на південь від попередніх операцій.

Інститут з посиланням на геолокаційні кадри передбачає, що російські та чеченські підрозділи також взяли під контроль залізничну станцію в Камишевасі Луганської області (приблизно за сім кілометрів на захід від Т1303) і, ймовірно, спробують з'єднатися з підрозділами, що наступають на Оріхове.

За даними інституту, Кремль продовжує красти українське зерно та іншу продукцію та вивозити її на територію Росії та окупованого Криму.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект