НОВИНИ

04.04.2022 | Активісти заблокували трасу між Німеччиною та Польщею - вимагають припинити торгівлю з рф
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Вони тримають в руках національні прапори і фотографії загиблих від рук російських загарбників у населених пунктах під Києвом.

Активісти закликають німецького канцлера Олафа Шольца “припинити фінансувати воєнні злочини” росії шляхом припинення міжнародної торгівлі з рф.

“Ми, громадяни Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії й України вимагаємо від канцлера Німеччини Олафа Шольца повністю припинити торгівлю з росією. Упродовж двох тижнів уряд Німеччини ігнорує наші звернення, тому ми розпочали мирне блокування головної автомагістралі A2, яка з’єднує Польщу й Німеччину”,- наголошують активісти у прес-релізі.


Вони підкреслюють, що хочуть “пробудити совість німецького народу”, адже понад 100 тис. російських солдатів щоденно вбиває українців, більшість росіян підтримує цей злочин, а Німеччина “продовжує торгувати з росією, чим підтримує російську економіку та фактично спонсорує війну”.


Наголошується, що за гроші, які німецькі фірми сплачують як податки в Росії, купуються бомби, ракети й снаряди, якими потім убивають мирних українських людей, дітей.


“Припиніть фінансово підтримувати окупантів! Побачте страждання мільйонів українців, які понад місяць живуть у підвалах, ховаючись від російських окупантів”,- наголошують активісти.

Як повідомлялося, активісти вже двічі блокували рух російських та білоруських вантажівок на польсько-білоруському кордоні, аби привернути увагу до неприпустимості торгівлі між ЄС та рф в умовах російської агресії проти України.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект