НОВИНИ

27.01.2006 | Україні не слід очікувати від США «великої лібералізації візового режиму»
Джерело - ProEUROPA

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Гербст вважає, що Україні не слід очікувати від США «великої лібералізації візового режиму».
 
Про це посол заявив в інтерв´ю газеті «Дело», опублікованому вчораі.
 
Коментуючи те, що Європейський Союз пішов на лібералізацію візового режиму з Україною, і відповідаючи на питання, чи можливо це з боку США, Дж.Гербст сказав: «Для нас це питання дуже складне. Багато хто хоче приїхати до нас, іноді як туристи, студенти, але потім вони нелегально залишаються в США працювати. Крім того, актуальною є проблема тероризму. Враховуючи всі ці чинники, я б не чекав великої лібералізації візового режиму».
 
Відповідаючи на запитання, чи збільшилася кількість американців, які приїхали до України після відміни нашою країною візового режиму для громадян США і Європи в квітні 2005 року, посол відзначив, що у нього немає точних даних, «але якщо подивитися на ті зустрічі, які я провів з американськими бізнесменами за останній час, то можу сказати, що, звичайно, більше американців приїхало до України».
 
«І це природно, - каже Дж.Гербст. - Україна, безперечно, цікавить інвесторів…». За словами посла, «природно, що після президентських виборів багато наших інвесторів вважають, що ситуація в Україні поліпшується і що в цю країну можна вкладати гроші, хоча вони поки що не дійшли такого рішення».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект