НОВИНИ

17.01.2006 | Країни „вишеградської четвірки” представлять своє бачення енергетичної політики ЄС
Джерело - Радіо "німецька хвиля"

Країни так званої „вишеградської четвірки” - Угорщина, Польща, Чехія та Словаччина - мають намір у рамках Європейського Союзу розробити спільні пропозиції до майбутньої енергетичної політики ЄС.

Про це повідомив угорський прем’єр-міністр Ференц Дюрчань у понеділок увечері після розмови зі своїм польським колегою Казімежем Марцінкевичем.

Центрально- та східноєвропейські країни-члени євроспільноти мають намір представити свої пропозиції з цього питання на запланованому в березні самміті ЄС. Проблеми енергетичної політики останніми тижнями перебували в центрі уваги цих країн через українсько-російський газовий конфлікт. Передусім Угорщина та Словаччина великою мірою залежні від російських поставок газу, який транспортується територією України. Як повідомив угорський прем’єр, цього вівторка у Варшаві відбудеться зустріч провідних політиків з енергетичних питань країн „вишеградської четвірки”.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект