НОВИНИ

11.01.2018 | До Естонії в рамках ротації прибули союзники по НАТО з Данії
За матеріалами - ERR

«Ваше завдання - здійснювати стримування, а в разі потреби і захищати Естонію, щоб не було сумнівів у тому, що напад на одну з союзних країн прирівнюється до нападу на весь альянс», - сказала на зустрічі союзників президент Керсті Кальюлайд.

Вона подякувала всім данським солдатам і їх близьким за участь у бойовій групі НАТО, розміщеній в Естонії.

"Зараз данці тут, на землі Естонії, щоб спільно з Великою Британією забезпечувати стратегію НАТО щодо стримування. Нагадаю також, що в 2014 році винищувачі данських Військово-повітряних сил стали першими літаками союзників, що прибули до Емарі в рамках місії НАТО щодо охорони повітряного простору Балтії. Навчання наших сухопутних військ підтримуються данською дивізією", - заявив міністр оборони Естонії Юрі Луйк. За його словами, прибуття в Естонію данського підрозділу дає змогу ще більше зміцнити довгострокові зв'язки.

В четвер у порт Палдіскі буде доставлена бойова техніка підрозділу, у тому числі, бойові машини піхоти CV90, повідомила прес-служба головного штабу Сил оборони.

Данські військові в порядку ротації приймуть естафету служби у складі групи НАТО в Естонії у французьких колег, які, у свою чергу, відправляться нести службу в Литві.

Тактична група НАТО з 1200 британських, французьких і данських військовослужбовців приступила до служби в Тапа на початку квітня 2017 року у складі 1-ої піхотної бригади. Підрозділ озброєний танками Challenger 2, бойовими машинами піхоти Warrior і самохідними артилерійськими установками AS90. Провідною державою в тактичній групі є Велика Британія.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект