НОВИНИ

19.12.2017 | Третина уряду Франції - мільйонери
За матеріалами - France3.

Загалом 12 представників уряду – мільйонери, поінформував в ефірі телеканал France3.

«Міністр праці Мюрьєль Пеніко прийшла в уряд після кар'єри в HR Groupe Danone. Її статок становить 8 млн євро, 4 млн залучені у сфері страхування життя і 1,8 - на банківських рахунках», - повідомив France3.

На другому місці – в минулому журналіст та телеведучий, міністр екології Ніколя Юло зі статками у 7 млн євро. Міністр культури Франсуаза Ніссен задекларувала 5 млн євро, в тому числі чотири компанії, що управляють видавництвом Actes Sud, заснованим її батьком.

Нині у Франції громадянське суспільство приділяє значну увагу декларуванню статків чиновників та держслужбовців, зокрема у зв'язку зі змінами законодавства та оподаткування, яке зменшило податкове навантаження на багатіїв, а також із наміром запровадити «право на помилку» при заповненні звітних документів, в тому числі декларацій про доходи.

Також неодноразово у підтримці багатії звинувачували президента країни Еммануеля Макрона, якого нерідко називають «президентом для багатих».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект