НОВИНИ

12.12.2017 | Хакер з Росії зізнався у зламах сайтів США за наказами ФСБ
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Як повідомляє видання The Bell, хакер заявив, що виконував ці дії за наказами ФСБ РФ, яка його завербувала.

“Козловський заявив, що “виконував різні завдання під керівництвом співробітників ФСБ, зокрема, “злом” Національного комітету Демократичної партії США та електронного листування Хілларі Клінтон, а також “зламував” дуже серйозні військові підприємства США та інші організації”, - зазначає видання.

Зараз Козловський сидить у СІЗО в Москві, а свідчення він давав на суді ще в серпні 2017 року. Протокол судового засідання був викладений на сторінці Козловського в Facebook, там же оприлюднений і аудіозапис засідання. Достовірність цих документів та самої сторінки Козловського у соцмережі виданню підтвердили два близькі до хакера джерела.

The Bell додає, що судячи з документів на сторінці Козловського, про свою роботу на ФСБ він вперше заявив ще в листі 1 листопада 2016 року. У ньому він згадує і атаки на сервери комітету Демократичної партії.

У своїх свідченнях і листах Козловський стверджує, що він був причетний до багатьох інших резонансних хакерських атак, в тому числі до зламу серверів Всесвітнього антидопінгового (WADA).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект