НОВИНИ

26.10.2017 | Постпреда США в ООН евакуювали від розлюченого натовпу в Африці
Джерело - УКРІНФОРМ

"Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі в середу була евакуйована з табору ООН для переміщених осіб у Південному Судані через акцію протесту, що зібралася проти президента Сальви Кііра", - йдеться в повідомленні.

Незабаром після того, як Гейлі вивезли з табору, служба охорони ООН застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати натовп, який налічував близько сотні мешканців. Однак протестувальникам вдалося розграбували та розтрощили офіс благодійної установи.

Ніккі Хейлі перед цим провела зустріч з президентом Кііром, щоб обговорити тривалу громадянську війну в Південному Судані. Пізніше Гейлі виступила в ефірі радіостанції "Радіо Мірая", зауваживши, що висловила попередження Кііру й недовіру з боку США нинішньому уряду Південного Судану. Вона підкреслила, що американська сторона більше не чекатиме, поки керівництво цієї країни почне зміни.

В ООН підтвердили інцидент з Хейлі, зазначивши при цьому, що жителі табору "були засмучені, що вона не змогла зустрітися з ними". У американському посольстві не прокоментували ситуацію з постійним представником США при ООН.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект