НОВИНИ

24.10.2017 | Тіллерсон відвідав з неоголошеним візитом Афганістан
Джерело - УНІАН

Глава Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон відвідав з неоголошеним візитом Афганістан. Як передає DW, у понеділок, 23 жовтня, він зустрівся з президентом країни Ашрафом Гані і обговорив з ним нову стратегію США щодо Афганістану, антикорупційні заходи і намічені на наступний рік парламентські вибори.

Держсекретар США після зустрічі наголосив, що боротьба проти радикального ісламістського руху «Талібан» має бути продовжена поза будь-якими сумнівами, і що ісламісти мають усвідомити, що їм ніколи не вдасться здобути військову перемогу. Візиту Тіллерсона передували масштабні теракти - лише 20 жовтня їхніми жертвами стали понад 70 осіб. Вибух під час вечірньої молитви в шиїстській мечеті в Кабулі забрав життя 39 осіб. Кількість жертв вибуху в сунітської мечеті в окрузі Ду-Лайне провінції Гур становило 33 людини. Як заявив її офіційний представник, можливою метою теракту був один з військових командирів, запеклий супротивник радикального ісламського руху «Талібан», який разом зі своїми людьми прийшов на вечірню молитву.

Як повідомлялося, у вересні США відправили до Афганістану додатковий контингент військовослужбовців чисельністю 3 тисячі осіб. На території Афганістану вже перебувають близько 11 тисяч американських солдатів, які займаються стабілізацією обстановки в країні. Президент США Дональд Трамп, оголосивши, що контингент американських військ в Афганістані буде збільшено, зажадав, щоби й інші країни також розширили свою військову присутність у цій країні.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2203584-tillerson-vidvidav-z-neogoloshenim-vizitom-afganistan.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект