НОВИНИ

06.10.2017 | Відносини Тіллерсона і Трампа досягли "нового дна"
Джерело - CNN

"Більше десятка джерел в адміністрації та дипломатичних колах описали відносини між Тіллерсоном і Трампом як такі, що досягли нового мінімуму", - зазначається в повідомленні.

Кардинально відмінні характерами, Тіллерсон і Трамп роздратували один одного сперечаннями, підкреслюється в публікації.

За інформацією телеканалу, Тіллерсон у розмові з друзями зазначив, що планує залишитися на своєму посту щонайменше рік – впродовж такого собі психологічного терміну, який дозволив би, на його думку, піти з посади з гідністю. Однак роздратування від спілкування з главою Білого дому, а також розчарування в політиці, обраній офіційним Вашингтоном, змусили його сумніватися.

Публікація на CNN з'явилася після того, як телеканал NBC News повідомив про суперечки між Тіллерсоном і Трампом, а також його безпосередніми радниками в Білому домі. При цьому стверджувалося, що глава Держдепу був уже готовий оголосити про свою відставку, однак його відмовив віце-президент США Майк Пенс.

Пізніше і сам Тіллерсон, і Трамп виступили із спростуванням цієї інформації, назвавши це фейковими новинами. Трамп навіть заявив, що NBC має принести свої вибачення за те, що дав таку інформацію.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект