НОВИНИ

07.07.2017 | На переговорах Трампа й Путіна в кімнаті буде шестеро людей
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомило в четвер впливове американське видання The Hill із посиланням на Axios.

"Буде шестеро людей: Трамп, Путін, державний секретар Рекс Тіллерсон, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та два перекладачі", - зазначається в повідомленні.

Досі плани зустрічі не розголошуються. У цьому зв'язку наводиться лише заява радника президента США з питань національної безпеки Герберта Макмастера, який заявив на брифінгу журналістам, що "конкретного порядку денного (переговорів – ред.) немає". Насправді йтиметься про те, про що захоче говорити сам президент, сказав Макмастер.

При цьому в політичних колах у США досі не впевнені, чи порушить Трамп проблему втручання росіян у вибори американського президента минулого року. Раніше він неодноразово ставив під сумнів висновки американської розвідки про те, що Кремль втручався у вибори з метою допомоги одному з кандидатів, який і отримав перемогу.

Крім того, як повідомлялося, в Вашингтоні, навіть у близькому оточенні Трампа досі не впевнені, що саме президент Трамп може сказати або зробити під час розмови з Путіним. Через це високопоставлені радники Білого дому намагалися добитися присутності на зустрічі президентів старшого директора з питань Європи і Росії Ради нацбезпеки Фіони Хілл, яка є завзятим критиком Кремля, "щоб запобігти надто дружелюбній поведінці Трампа по відношенню до Путіна".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект