НОВИНИ

23.06.2017 | Спікер Палати представників США хоче якнайшвидше ухвалити санкції проти РФ
Джерело - УНІАН

Спікер Палати представників Сполучених Штатів Америки Пол Райан заявив у четвер, що він підтримав зусилля, спрямовані на швидке врегулювання законодавства для введення нових санкцій проти Росії та Ірану, які Сенат схвалив майже одностайно, але законопроект в парламенті затримався.

За словами Райана, представник республіканської партії Ед Ройс, голова комітету закордонних справ Палати, зазначив, що хоче швидше просунутися вперед у питанні санкцій і заявив про намір підтримати їх.

На питання, чи підтримує він законопроект, Райан сказав, що підтримує санкції. Закон про боротьбу з дестабілізуючою діяльністю Ірану, який також включає нові санкції проти Росії, минулого тижня пройшов голосування в Сенаті, що може ускладнити бажання президента Дональда Трампа налагодити тепліші відносини з Москвою. Деякі законотворці заявили, що Білий дім стурбований положенням, яке забороняє Трампу послаблювати санкції проти Росії без схвалення Конгресу.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1991579-spiker-palati-predstavnikiv-ssha-hoche-shvidshe-uhvaliti-sanktsiji-proti-rf.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект