НОВИНИ

07.06.2017 | Прем'єр Британії: закони про права людини можна змінювати для боротьби з тероризмом
Джерело - УНІАН

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що змінить закони про захист прав людини, якщо вони встануть на шляху боротьби з тероризмом. За її словами, методи боротьби необхідно змінювати, передає Російська служба Бі-Бі-Сі. Серед іншого мова йде про більш тривалі тюремні ув'язнення засуджених за тероризм і спрощення депортації на батьківщину іноземців, підозрюваних у тероризмі, зазначила вона.

"Я також маю на увазі обмеження свободи і пересування підозрюваних у тероризмі, у тому випадку коли у нас достатньо підстав, щоб вважати їх загрозою, але недостатньо для того, щоб переслідувати їх у суді", - заявила Мей. "І якщо наші закони про права людини стануть у нас на шляху, ми змінимо закони", - додала прем'єр-міністр. В інтерв'ю виданню Sun Мей також заявила, що розгляне можливість збільшення часу утримання під вартою підозрюваних до 28 днів без пред'явлення звинувачень (цей термін був скорочений до 14 днів у 2011 році). Проблеми безпеки виявилися в центрі уваги передвиборної кампанії після терактів у Лондоні та Манчестері, проте опозиційні британські партії розкритикували заходи, запропоновані Терезою Мей. Лідер лейбористів Джеремі Корбін заявив, що правильна реакція - припинити скорочення в поліції, ініційовані консерваторами, і виділити більше коштів для поліції і служб безпеки, щоб захистити демократичні цінності, включаючи закони про захист прав людини.

Лідер ліберальних демократів Тім Феррон звинуватив прем'єр-міністра у запуску "гонки ядерних озброєнь" щодо законів про тероризм. "Все, що вона зробить, призведе до зменшення свобод, а не тероризму", - заявив він.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/1961689-premer-britaniji-zakoni-pro-prava-lyudini-mojna-zminyuvati-dlya-borotbi-z-terorizmom.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект