НОВИНИ

19.04.2017 | Пентагон проведе тести на здатність ефективно збивати ракети КНДР
Джерело - УКРІНФОРМ

"Заплановані раніше випробування в Тихому океані є частиною загальної програми протиракетної оборони США щодо захисту від загроз з боку Північної Кореї й Ірану", - повідомили представники американського військового відомства.

При цьому підкреслюється, що нинішні тести будуть спрямовані на подолання викликів, які містить ракетно-ядерна програма КНДР.

Один із заходів включатиме тестовий запуск вдосконаленої протиракети Standard з корабля ВМС США. Випробування проходитимуть у Тихому океані, оскільки цей регіон має достатньо великий діапазон для випробувань.

Модернізована ракета була випробувана лише один раз. Нова версія має вдосконалений підсилювач і боєголовку, тож ракета має залишатися ефективною на великих відстанях. У програмі, яка спрямована на забезпечення захисту від північнокорейських ракет середньої дальності, також бере участь Японія.

Друге серйозне випробуванням в Тихоокеанському регіоні, заплановане на кінець травня, має на меті випробувати захист від міжконтинентальних балістичних ракет КНДР, що можуть загрожувати США. Цей вид тестування включає використання ракет-перехоплювачів дальнього радіусу дії наземного базування, розміщених на Алясці і в Каліфорнії. Ця програма існує вже понад десять років, але, за результатами проведених випробувань, тільки половина з них пройшла успішно.

В останній доповіді Пентагону система дальнього радіусу дії була розкритикована. У доповіді йшлося, що вона "продемонструвала обмежені можливості для захисту території США".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект