НОВИНИ

20.10.2005 | Міноборони повідомляє новини миротворчих контингентів
Джерело - Урядовий портал

Операція, основна мета проведення якої полягала у демонстрації присутності миротворчих підрозділів, спостереженні за переміщенням цивільного транспорту та місцевих мешканців, підвищенні рівня взаємосумісності військовослужбовців трьох країн, проходила в зоні відповідальності українського та польського контингентів в муніципалітетах Штрпце та Качаник.

На основних перехрестях доріг та в селищах, що розташовані у зоні відповідальності, були виставлені тимчасові блокпости, а також проведене патрулювання місцевості з опитуванням сербського та албанського населення. Військовослужбовці роти “Tiger” на чолі з командиром підрозділу капітаном Олександром Тимощуком ретельно перевірили місцевих мешканців та цивільний транспорт на наявність зброї, боєприпасів, наркотичних речовин та контрабанди.

Загалом було перевірено 135 автомашин та майже 300 місцевих мешканців.

Крім того, особливу увагу під час проведення операції “Triple Strike” було приділено передачі українцями набутого досвіду американським колегам по багатонаціональній бригаді “East”, що діяли разом з нашими миротворцями і нещодавно прибули до Косового в рамках чергової ротації.

За словами капітана Олександра Тимощука, чіткі та професійні дії військовослужбовців роти дозволили оглянути значну кількість автомобілів та місцевого населення за короткий термін.

Необхідно зазначити, що виконувати обов’язки українським миротворцям довелося в складних гірських умовах на висоті 1000-1500 метрів над рівнем моря.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект