НОВИНИ

29.07.2004 | Сапатеро: Іспанія повинна бути разом з "франко-німецьким мотором"
Джерело - EUobserver

Іспанський Прем’єр-міністр Хосе Луїс Сапатеро підкреслив, що його країна повинна бути разом із Францією та Німеччиною як основні країни, що створюють європейську конструкцію.


В своєму інтерв’ю французькому щоденнику «Le Monde» Хосе Сапатеро, який відзначив свої 100 днів перебування при владі, заявив: “Франція та Німеччина є двома головними країнами європейської конструкції і Іспанія також хоче відігравати таку ж роль”.


Іспанські урядові джерела повідомили, що після літніх відпусток відбудеться неформальна зустріч між трьома державами.


“Європейський Союз не може просуватися вперед лише намаганнями великих або малих країн. Головними рушіями ЄС повинні бути ідеї, ініціативи та пропозиції”, - сказав Сапатеро.


Більше того, іспанський Прем’єр заявив, що Іспанія знову приєднується до європейської сім’ї, після того, як попередній іспанський лідер Хосе Азнар “був однією ногою в Європі, а другою поза неї”.


Прем’єр Іспанії впевнений, що мешканці країни підтримають проект Конституційного Договору ЄС: “Іспанці переконані, що  країна повинна мати таке місце в ЄС-25 на яке заслуговує. Гадаю, що буде відчутна підтримка Конституції”.


Не дивлячись на це, Сапатеро натякнув, що мова тексту може бути змінена для більшого розуміння простими громадянами. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект