НОВИНИ

04.10.2005 | Президент ПАРЄ: Парламентські вибори стануть тестом на демократію
Джерело - Korespondent.net

На прес-конференції у Страсбурзі, Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Рене Ван дер Ліндон заявив, що вибори до Верховної Ради України, які мають відбутися у 2006 році, стануть тестом на демократію в Україні.

 

За його словами, «те, як влада зможе провести наступні вибори, стане показником того, чи впроваджуються в Україні демократичні цінності».

Президент ПАРЄ також зазначив, що Україна і надалі має дотримуватися зобов’язань, які вона взяла на себе перед Радою Європи. «Ви маєте також побачити, що виконання зобов’язань стане також прогресом і для вас», - додав він, звертаючись до українських журналістів.

Рене Ван дер Ліндон також зазначив, що під час розгляду виконання українських зобов’язань перед Радою Європи «має бути не лише критика, але й позитивні елементи». За його словами, це має бути не деструктивна позиція, а «добра підтримка».

Президент ПАРЄ також повідомив, що ці питання обговорюватимуться зі спікером Верховної Ради України Володимиром Литвином під час його візиту до Страсбурга, який заплановано на 6 жовтня.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7297. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект