НОВИНИ

15.06.2016 | Батальйони НАТО у Польщі є проривом в історії Альянсу - Мацеревич
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич після зустрічі глав оборонних відомств країн НАТО у Брюсселі, інформує tvn24.

“Це прорив в історії НАТО. До цього часу наша присутність у Альянсі мала трохи паперовий характер. Фактично, реальна безпека Польщі дуже серйозно змінилася”,- заявив Мацеревич.

Він зазначив, що чотири батальйони країн НАТО, які буде розміщено в Польщі та країнах Балтії, будуть бойовими, а не навчальними.

Утім він зауважив, що рішення НАТО є на “мінімальному” рівні, якщо брати до уваги загрозу з боку Росії, яка “хоче змінити нинішню архітектуру безпеки в Європі”.

“Це перший крок, якщо йдеться про сили, необхідні для того, щоб результативно стримувати Росію. Ми це усвідомлюємо, але це є кроком, на який пішло НАТО для ефективного відлякування і стримування у разі спроби агресії до того часу, поки не підійде підкріплення”,- заявив Мацеревич.

За його словами, батальйон в Польщі буде повністю готовим до дій на початку 2017 року.

Глав Міноборони поінформував, що питання, з якої країни НАТО батальйон дислокуватиметься в Польщі, вирішуватиметься під час саміту Альянсу 8-9 липня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект