НОВИНИ

24.10.2015 | Президент Єврокомісії представив план з припинення хаосу на кордонах ЄС
Джерело - УНІАН



"Країни повинні утримуватися від того, щоб рух біженців до кордону іншої країни регіону було дозволено без згоди цієї країни", - йдеться в одному з 16 пунктів Єврокомісії.

Документ підготовлений, насамперед, для учасників міні-саміту з питань Балканського маршруту, який пройде в неділю в Брюсселі.

Крім канцлера Ангели Меркель, в ньому беруть участь, крім іншого, голови урядів Австрії, Болгарії, Хорватії, Греції, Угорщини, Румунії і Словенії, а не з держав ЄС - Македонія та Сербія.

Для стабілізації ситуації в Словенії, яка переживає наплив біженців після того, як Угорщина закрила кордон з Хорватією, Юнкер запропонував до наступної середи направити в країну додатково 400 прикордонників.

Голова Єврокомісії також пропонує створити контактну групу, членами якої стануть представники від країн ЄС.

Уряди країн повинні вибрати по одній людині для участі в контактній групі не пізніше, ніж через добу після проведення недільного саміту з міграції.

Створення контактної групи дозволить ефективно обмінюватися інформацією про зареєстрованих мігрантів.

"Голови держав зобов'язуються збільшити можливість своїх країн прийняти нужденних і надати їм притулок, харчування, медичну допомогу, воду та санітарні умови", - йдеться в документі.

Юнкер додав, що, якщо країни не зможуть цього зробити, доведеться вдатися до механізму цивільного захисту ЄС, спрямованого на співробітництво у сфері реагування на надзвичайні ситуації.


Детальніше: http://www.unian.ua/world/1162359-prezident-evrokomisiji-predstaviv-plan-z-pripinennya-haosu-na-kordonah-es.html



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект