НОВИНИ

08.07.2015 | США планують масштабні маневри у країнах Балтії
Джерело - УНІАН

Американці проводитимуть в країнах Балтії дедалі більше навчань "більшого масштабу" зі своїми союзниками. Про це заявив начальник штабу армії США  генерал Реймонд Одіерно у вівторок, 7 липня, під час свого візиту до Литви, передає Німецька Хвиля.

За словами американського генерала, зростання російської військової активності в регіоні спонукає США підтвердити свої зобов’язання перед партнерами по НАТО. Це виливатиметься у проведення багатосторонніх та різновекторних навчань, цитує агенція dpa з посиланням на балтійське агентство BNS.

На погляд Одіерно, у навчаннях мають брати участь багато партнерів США в Альянсі. "Ми маємо такі плани на майбутнє", - заявив генерал в інтерв'ю журналістам BNS.

У червні НАТО провіелоу країнах Балтії, Польші, Румунії та Болгарії найбільшу серію навчань з часів "холодної війни", у яких були задіяні 14 тисяч солдатів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект