НОВИНИ

23.03.2015 | Україна потребує “плану Маршалла” – Коморовський
Джерело - УНІАН



Глибокі реформи в Україні є ключем до майбутнього не лише Східної Європи, а й усього західного світу.

На цьому наголосив президент Польщі Броніслав Коморовський у неділю під час форуму у фонді імені Германа Маршалла у Брюсселі, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні нового плану Маршалла, підтримки у проведенні реформ потребує Україна. Доля України, її шанс на глибоку реформу є ключем до майбутнього усієї Східної Європи, а на моє переконання – і до майбутнього західного світу”, - підкреслив Коморовський.

Він також наголосив, що сьогодні Росія кинула виклик європейській безпеці, ставлячи під сумнів міжнародні відносини на континенті.

“Ці події схиляють до детального аналізу усієї політики Заходу щодо Росії. Занадто довго люди у західному світі обманювали себе, що Росія заради власних інтересів прийме нашу пропозицію приєднання до західного світу завдяки різноманітним ініціативам і піде шляхом модернізації”, - наголосив президент РП.

На його переконання, необхідна нова стратегія, яка об’єднуватиме Захід у світлі нового виклику, що стосується ключових цінностей і ключових інтересів євроатлантичної спільноти. “Необхідна стратегія, яка поєднувала б зусилля головних інституцій з обох боків Атлантичного океану – ЄС і НАТО”, - констатував він.

План Маршалла (European Recovery Program, Marshall Plan) був програмою економічної допомоги Європі після Другої світової війни. Її запропонував в 1947 році держсекретар США Джордж Маршалл, а сам план почав діяти в квітні 1948 року.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект