НОВИНИ

27.07.2005 | Джордж Буш репрезентував кандидатуру на посаду представника США в ЄС
Джерело - EUobserver

Президент США Буш номінував Бойдена Грея на посаду нового посла США до ЄС. Пан Грей донедавна працював головою консервативної групи, яка лобіює номінування в Білому Домі на посади у Верховному Суді країни. 

 
Під час своєї кар'єри новий номінант для роботи в Брюсселі працював в якості радника колишнього президента Джорджа Буша-старшого, а також співробітника в апараті колишнього міністра юстиції Ерла Воррена.

На даний час Грей є партнером дуже відомої адвокатської фірми, що розташована у Вашингтоні, а також член ради групи, яка фінансувала кампанію проти Джона Керрі у 2004 році.

Окрім лобіювання та юридичної практики, пан Грей був задіяний у бізнес, пов'язаний із тематикою охорони здоров'я та охорони навколишнього середовища, біотехнологій, торгівлі , забруднювання повітря та ризиковий менеджмент.

Кандидатура президента США на цю посаду вже була схвалена в Сенаті.

Новий кандидат заміне Рокуелла Шнабеля, який був представником Вашингтону в ЄС з 2001 року, а до цього призначення мав бізнес в Лос-Анджелесі.
 
На найближчі місяці порядок денний між ЄС та США буде визначатися підготовкою міністерської конференції ВТО, яка відбудеться в Гонконзі в грудні цього року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7373. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект