НОВИНИ

26.07.2004 | Українські та російська авіакомпанії спільно братимуть участь у натівському тендері
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Українська та російська компанії, які експлуатують важкі транспортні літаки «Руслан», спільно братимуть участь у тендері НАТО з визначення авіаперевізника миротворчих вантажів. Про це заявив виконавчий директор «Авіаліній Антонова» Костянтин Лушаков. 


За словами Костянтина Лушакова, російський оператор літака «Руслан», компанія «Волга-Дніпро» переглянула свої наміри вийти на тендер НАТО в спілці з «Люфтганзою» та європейським концерном EADS на користь співпраці з Україною. Як сказав в інтерв‘ю «Німецькій хвилі» експерт Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Сергій Згурець, Україна має непогані шанси на перемогу: «За своїми технічними параметрами, «Руслан» перевозить більші вантажі і на дальші відстані. Він більш економічний, в порівнянні з американським С-17, чи європейськими зразками». Водночас, за словами експерта, «Авіалінії Антонова» мають лише шість літаків АН-124-100. А НАТО хоче орендувати на два літаки більше. З огляду на це, експерт вважає в цілому виправданою кооперацією з Росією. Водночас, Згурець висловив нерозуміння готовності уряду України запропонувати на тендері по чотири літаки з кожного боку. Адже для виконання контракту з НАТО Україні потрібні від російських партнерів тільки дві машини.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект