НОВИНИ

18.07.2005 | Міністр фінансів Австрії піднімає питання щодо вступу Туреччини
Джерело - EurActiv

В низці своїх інтерв'ю, Карл-Хейнц Грассер, можливо майбутній президент Ради ЄС з питань економіки та фінансів під час австрійського головування, закликав до перенесення термінів початку переговорів з Туреччною.

Даючи інтерв'ю для австрійського щоденника Der Standard, пан Грассер сказав:"Я гадаю, що канцлер та міністр закордонних справ зробили для нас велику послугу, переконуючи, на відміну від інших країн ЄС, що переговори  з Туреччиною можуть мати умову для припинення у будь-який момент. Але, я вважаю, що переговори вони будуть взагалі відкладені".

Пан Грасер також сказав, що боротьба навколо конституції не була порядком денним для пересічних громадян ЄС: "Більшість європейського населення не хочуть втратити конституцію, Якщо не хочуть втратити, що нам залишається тоді робити?".

Грассер розпочав політичну кар'єру як помічник лідера правої партії Йорга Хайдера, але пізніше відійшов від цієї структури та почав співпрацювати з нинішньою правлячою консервативної Народною Партією. Як відомо, нинішній австрійський уряд є коаліцією  Народної Партії та партії Хайдера, що змінила свою назву на "Альянс заради майбутнього Австрії".

Пан Шюссель нещодавано був атакований опозиційною соціал-демократичною партією за відхилення від підтримки конституційного проекту. 18 липня міністри закордонних справ краї-членів ЄС збираються на свою останню зустріч перед початком переговорів з Туреччиною, що заплановані на жовтень 2005 року. Австрія буде головувати в ЄС під час першої половини 206 року.

 

 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9807. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект