НОВИНИ

02.10.2014 | Владі Гонконгу виставили дедлайн, інакше – рішучі дії
За матеріалами - AFP

Протестувальники дали лідеру Гонконгу Лян Чженьїну час до півночі, аби піти у відставку. В іншому разі обіцяють діяти рішуче.

«Ми розглядатимемо різні варіанти дій наступними днями, в тому числі, займаючи будівлі, як то важливі державні установи», - сказала Агнес Чоу зі студентського руху Scholarism.

23-річний студент Джейсон Чан теж переконаний у необхідності нарощувати рух, оскільки без активних дій, вважає він, «парасолькова революція» беззмістовна.

Водночас дизайнер Дженіс Панг наполягає на мирному характері революції: "Жителі Гонконгу можуть не підтримати нас, якщо ми робимо щось екстремальніше".

Нагадаємо, протестувальники вимагають проведення вільних місцевих виборів та більших демократичних свобод для Гонконгу. Вони виступають проти спроб центральної влади Китаю позбавити їх права обирати керівника своєї адміністрації  на вільних прямих виборах, що мали відбутися в 2017 році.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект