НОВИНИ

29.11.2013 | Кліматичні переговори ООН спіткнулися об Україну
Джерело - Українська енергетика



Переговори ООН зі змін клімату у Варшаві, де сторони не домовилися про обмеження викидів для другого періоду Кіотського протоколу (2013-2020 роки), звелися до одного пункту – цілей України зі скорочення викидів парникових газів.

 

Про це повідомив представник Європейської Комісії з питань клімату Ісаак Валеро-Ладрон. За його словами, представники урядів не дійшли згоди щодо статті "3.7ter" у правилах Кіотського протоколу, якою встановлюються обмеження на викиди країн.

 

Відтак, переговори буди відкладені ще на сім місяців, відповідно до повідомлень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та ЄС.

 

"В останній спробі у п'ятницю нам вдалося домовитися про всі правилами імплементації Кіотського протоколу, за винятком одного пункту", підкреслив Валеро-Ладрон. "Цей пункт стосується виконання так званої статті "3.7ter" для України. Ми були дуже близькі до згоди по цьому пункту, але нам просто не вистачило часу".

 

Стаття "3.7ter" Кіотського протоколу, прийнята на кліматичних переговорах ООН у Досі, обмежує квоти держав на викиди протягом 2013-2020 років, відштовхуючись від середнього показника викидів у 2008-2010 роках.

 

Яна Бірюк, прес-секретар Міністерства екології та природних ресурсів України, відмовилася від коментарів, коли журналісти Bloomberg їй зателефонували.

 

Нагадаємо, що серед учасників другого періоду Кіотського протоколу Україна взяла на себе найбільші зобов’язання зі скорочення викидів парникових газів до 2020 року відносно рівня 1990 року.

 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект