НОВИНИ

24.04.2013 | Енергетична політика буде одним з пріоритетів головування Литви в ЄС
Джерело - Українська енергетика

Литва сподівається на підтримку Європейської Ради у вирішенні питань енергетичної політики під час голосування країни в ЄС. Енергетичні пріоритети обговорили під час зустрічі міністр енергетики Литви Ярослав Неверович та керівник кабінету Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея Дідьє Сееувс.
 

«Енергетична політика є одним з основних пріоритетів головування Литви в Раді Європейського Союзу. Найбільш важливими є питання створення спільного європейського ринку та зовнішньої енергетичної політики. Під час головування ми сподіваємося на продуктивну співпрацю між всіма європейськими інституціями для того, щоб досягти найкращих результатів», заявив Неверович.


Під час головування Литва моніторитиме прогрес у забезпеченні створення спільного європейського енергетичного ринку до 2014 року. Також Литва проведе обговорення та опублікує звіт щодо зовнішньої енергетичної політики ЄС.
 

За словами Неверовича, питання енергетичної політики, зокрема створення спільного енергетичного ринку, є дуже важливими для всього ЄС та його громадян. Тому першочергове значення має потреба наголосити на спільних енергетичних цілях на найвищому політичному рівні. Дідьє Сееувс запевнив міністра, що Європейська Рада повністю розуміє важливість енергетичної політики та готова долучитися до її вдалої імплементації.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект