НОВИНИ

06.04.2013 | "Шістка" та Іран в Алма-Аті не змогли домовитися щодо ядерної програми
Джерело - Korespondent

Переговори шістки міжнародних посередників з іранської ядерної програми (Росія, США, Китай, Франція, Великобританія та Німеччина) з Тегераном завершилися в Алма-Аті.

Новини світу - Новини Ірану - Шістка та Іран-Новини Алма-Ати - Шістка та Іран в Алма-Аті не змогли домовитися щодо ядерної програми

Про це повідомило журналістам джерело в іранській делегації.

Дискусії тривали дві доби, відбулося три пленарних засідання, а також низка двосторонніх зустрічей. Зараз очікуються брифінги голів делегацій.

Як повідомлялося, 5 квітня почався новий раунд переговорів з ядерної програми Ірану."Шістка" вже вдруге зустрічається з Іраном в Алма-Аті. Перші повноформатні переговори відбулися в Казахстані в кінці лютого. Тоді зустріч також завершилася без результатів.

Нагадаємо, що у лютому члени іранської делегації на переговорах із "шісткою" міжнародних посередників заявили, що Іран готовий розглянути можливість припинити збагачення урану в обмін на зняття міжнародних санкцій.

США, Ізраїль та низка інших країн підозрюють Іран у розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома. Тегеран, щодо якого зараз діють декілька санкцій резолюцій РБ ООН, заявляє, що його атомна програма спрямована на задоволення потреб країни в електроенергії.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1539245-shistka-ta-iran-v-alma-ati-ne-zmogli-domovitisya-shchodo-yadernoyi-programi  


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект