НОВИНИ

11.04.2005 | Латвія підтримуватиме ініціативи з лібералізації поїздок між Україною і ЄС
Джерело - ProEUROPA

Латвія всіляко підтримуватиме ініціативи України в плані лібералізації режиму поїздок між Україною і Європейським Союзом.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ, у цьому запевнив заступник Державного секретаря МЗС Латвії П.Вайварс посла України в Латвійській Республіці Мирона Янківа.

У ході зустрічі співрозмовники обговорили питання, пов’язані із реалізацією Указу Президента України "Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян держав – членів Європейського Союзу та Швейцарської Конфедерації", співробітництво між двома країнами у консульсько-правовій сфері, у питаннях євро- та євроатлантичної інтеграції.

Під час розмови також були обговорені питання організації у Ризі "круглого столу" за участю українських та латвійських експертів і політиків на тему Помаранчевої революції в Україні. Зазначений захід відбудеться 18 квітня за організаційної підтримки Посольства України в Латвії та "Фонду Конрада Аденауера".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект