НОВИНИ

06.04.2005 | Ющенко отримав нагороду Мужня особистість
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Ющенко, який відвідав Бостон в рамках першого візиту до США, зустрівся з родиною американського президента Джона Кеннеді і отримав нагороду фундації бібліотеки імені Кеннеді "Мужня особистість".


Під час перебування у Бостоні подружжя Ющенків також відвідало українську дівчину Настю Овчар, яка знаходиться на лікування в дитячій клініці "Шрайнер", і передали іншим дітям на лікуванні подарунки з України.

Напередодні близько двох тисяч представників української діаспори вітали Віктора Ющенка під час його візиту до Чикаго, де український лідер також зустрівся з мером Чикаго Річардом Дейлі. Кореспонденти повідомляють, що біля готелю, де запинився Ющенка, його вітав захоплений "помаранчевий" натовп.

Сьогодні український президент виступатиме в американському Конгресі.

Коментуючи попередні результати візиту Ющенка до США, міністр закордонних справ Борис Тарасюк заявив, що, фактично США оцінили Україну як свого рівноправного партнера, що є важливим, і саме тому можна говорити про початок нової ери у двосторонніх відносинах.

На тлі візиту Ющенка Вашингтон вже заявив, що планує скасувати досі діючі обмеження на торгівлю з Україною і розгляне можливість полегшення візового режиму для українських громадян.

Також оголошено про виділення 40 мільйонів доларів для Чорнобильського фонду "Укриття".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект