НОВИНИ

29.08.2012 | Криза та невизначеність активізували світовий ринок озброєнь
Джерело - УКРІНФОРМ

Ізраїльська газета Jerusalem Post проаналізувала поточний стан світового ринку озброєнь. При цьому вона оперує даними з останньої доповіді аналітичного відділу Конгресу США.
 
Зазначається, що абсолютним світовим лідером з експорту озброєнь залишаються США, причому у 2011 році попит на американську зброю підскочив утричі: у 2010 році обсяг підписаних США контрактів на поставки зброї складав 21.4 млрд. доларів, у 2011 - вже 66 млрд. доларів. Основні покупці цієї зброї - Саудівська Аравія та країни Персидської затоки.
 
Росія на світовому ринку озброєнь з експортом у 2011 році 4.5 млрд. доларів знаходиться на другому місці. Далі йдуть Франція, Велика Британія, Німеччина та Китай. Газета звертає увагу на те, що своєрідний рекорд встановив Ізраїль, який стоїть на сьомому місці у цьому списку. За останні сім років ця країна придбала зброї на 9.5 млрд. доларів і експортувала його до інших країн на 9.8 мільярда доларів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8465. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект