НОВИНИ

22.08.2012 | Атлантичний шторм може зірвати з'їзд Республіканської партії США
Джерело - Korespondent

У вівторок, 21 серпня, в Атлантичному океані сформувався новий тропічний шторм Ісаак (Isaac), який прямує у бік півострова Флорида, де наступного тижня повинен відбутися з'їзд Республіканської партії США.

За даними американського Національного центру прогнозування ураганів, наразі швидкість вітру в епіцентрі циклону відносно невисока - близько 64 кілометрів на годину. Шторм сформувався у 804 кілометрах на схід від острова Гваделупа в Карибському морі і рухається в західному напрямі зі швидкістю близько 28 кілометрів на годину.

Як повідомляє Associated Press, точно визначити подальшу траєкторію руху циклону поки неможливо, однак комп'ютерні моделі показують, що Ісаак може пройти над Кубою і досягти Флориди, значно посилившись на своєму шляху.

Штормове попередження у вівторок було оголошено на Гваделупі, Мартініці, Сен-Мартені та кількох інших островах Карибського моря.

З'їзд Республіканської партії США відбудеться в Тампі (штат Флорида) з 27 по 30 серпня. На з'їзді екс-губернатор Массачусетсу Мітт Ромні і конгресмен Пол Райан будуть, як очікується, офіційно оголошені кандидатами в президенти і віце-президенти США.

Сезон ураганів в Атлантиці триває з 1 червня по 30 листопада. Тропічному шторму присвоюється ім'я, коли швидкість вітру, що супроводжує його, досягає 62 кілометрів на годину. Шторм стає ураганом, коли швидкість вітру перевищує 119 кілометрів на годину.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5543. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект